Entity Registration (3.4.6) - en to az translation catalogue (90 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: settings
az: parametrlər

en: Preview
az: Önizləmə

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Open
az: Aç

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: States
az: Dövlətlər

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Sent email to %recipient
az: %recipient e-poçt göndərildi

en: Active
az: Aktiv

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Module
az: Modul

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Sort order
az: Sırala

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: State
az: Dövlət

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Position
az: Vəzifə

en: Close
az: Bağlı

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Workflow
az: İş axını

en: Display label
az: Ekran etiket

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Reverse
az: Tərs

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Locked
az: Bağlanıb

en: About
az: Haqqında

en: No link
az: Link yoxdur

en: Created timestamp
az: Yaradılmış vaxt damğası

en: Form mode
az: Forma rejimi

en: Workflow Settings
az: İş axını parametrləri

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Exposed
az: Məruz

en: Transitions
az: Keçidlər

en: Entity types
az: Varlıq növləri

en: The referenced entity
az: İstinad edilən qurum

en: Modified timestamp
az: Dəyişdirilmiş vaxt damğası

en: Custom output for TRUE
az: DOĞRU üçün fərdi qiymət

en: Custom output for FALSE
az: YALAN üçün fərdi qiymət

en: CSS class name(s)
az: CSS sinif adları

en: Last saved
az: Son saxlandı

en: Not saved yet
az: Hələ saxlanmayıb

en: Entity Type ID
az: Varlıq Tipi ID-si

en: Separate multiple classes by spaces.
az: Çoxlu sinifləri boşluqlarla ayırın.

en: Min placeholder
az: Min köməkçi mətn

en: Max placeholder
az: Max köməkçi mətn
