Entity Registration (3.4.6) - en to si translation catalogue (21 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
