Entity Registration (3.4.9) - en to ms translation catalogue (62 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Register
ms: Daftar

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Subject
ms: Subjek

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Action
ms: Tindakan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: This action cannot be undone.
ms: Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: Message
ms: Mesej

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: Link
ms: Pautan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Preview
ms: Pratonton

en: True
ms: Benar

en: Default
ms: Lalai

en: Open
ms: Buka

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Before
ms: Sebelum

en: After
ms: Selepas

en: User
ms: Pengguna

en: Email
ms: E-mel

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: Sent email to %recipient
ms: Hantar e-mel kepada %recipient

en: Active
ms: Aktif

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Module
ms: Modul

en: Off
ms: Tutup

en: Host
ms: Hos

en: Custom
ms: Tersuai

en: Global settings
ms: Pengesetan global

en: Sort order
ms: Urutan isihan

en: Unlimited
ms: Tanpa had

en: Send
ms: Hantar

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Close
ms: Tutup

en: Authoring information
ms: Maklumat pengarangan

en: Create new revision
ms: Mencipta semakan baru

en: Workflow
ms: Alir kerja

en: Date created
ms: Tarikh penciptaan

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Locked
ms: Terkunci

en: About
ms: Perihal

en: Registration
ms: Pendaftaran

en: No link
ms: Tiada pautan

en: - All -
ms: - Semua -

en: Date changed
ms: Tarikh pertukaran
