Entity Registration (3.4.9) - en to ne translation catalogue (49 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Sent email to %recipient
ne: %recipient लाई ईमेल गयो

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Host
ne: होस्ट

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: About
ne: बारेमा
