Entity Registration (3.4.9) - en to se translation catalogue (21 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Position
se: Virgi

en: Close
se: Gidde

en: About
se: Birra
