Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Submit
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Custom
be: Паводле настроек
