Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Submit
bg: Запис

en: Email
bg: Е-поща

en: Custom
bg: Персонализиран

en: State
bg: Статус
