Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Submit
fr: Soumettre

en: Email
fr: Courriel

en: Custom
fr: Personnalisé

en: State
fr: État

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: City
fr: Ville

en: Registration Form
fr: Formulaire d'inscription

en: Registration form
fr: Formulaire d'inscription
