Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Custom
pl: Własne

en: State
pl: Stan

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Washington
pl: Waszyngton

en: Registration Form
pl: Formularz rejestracji

en: Registration form
pl: Formularz rejestracji
