Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Submit
ug: يوللاش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Registration Form
ug: تىزىملىتىش جەدۋىلى
