Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Submit
ar: إضافة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Custom
ar: مخصص

en: State
ar: الحالة
