Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）
