Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Submit
ca: Envia

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Custom
ca: Personalitzat

en: State
ca: Estat

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Registration form
ca: Formulari de registre
