Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Submit
da: Indsend

en: Email
da: E-mail

en: Custom
da: Tilpasset

en: State
da: Status

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Registration form
da: Registreringsformular
