Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Submit
es: Enviar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Custom
es: Personalizado

en: State
es: Estado

en: Phone Number
es: Número de teléfono

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: City
es: Ciudad

en: Registration Form
es: Formulario de Registro

en: Registration form
es: Formulario de registro

en: Middle Name
es: Segundo Nombre
