Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Submit
et: Sisesta

en: Email
et: E-kiri

en: Custom
et: Kohandatud

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: Zip
et: Postikood
