Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Submit
eu: Bidali

en: Email
eu: Eposta

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: State
eu: Egoera

en: Registration form
eu: Erregistratzeko formularioa
