Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Submit
fi: Lähetä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Custom
fi: Oma

en: State
fi: Tila

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Registration form
fi: Rekisteröitymiskaavake
