Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Submit
gl: Enviar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Custom
gl: Personalizado

en: State
gl: Estado

en: Registration form
gl: Formulario de rexistro
