Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: City
gu: શહેર
