Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Submit
hr: Pošalji

en: Email
hr: E-pošta

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: State
hr: Država

en: Last Name
hr: Prezime
