Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Submit
id: Kirim

en: Custom
id: Tersuai

en: State
id: Status

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: City
id: Kota
