Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Submit
is: Vista

en: Email
is: Netfang

en: Custom
is: Sérsniðið

en: State
is: Fylki

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg
