Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Submit
ku: بنێرە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Custom
ku: درووستکراو
