Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Custom
lt: Savitas

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: Registration form
lt: Registracijos forma
