Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: State
lv: Stāvoklis

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Washington
lv: Vašingtona

en: Registration form
lv: Reģistrācijas forma
