Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Submit
nl: Indienen

en: Email
nl: E-mail

en: Custom
nl: Aangepast

en: State
nl: Status

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Registration Form
nl: Registratieformulier

en: Registration form
nl: Inschrijvingsformulier

en: Street 1
nl: Straat 1

en: Street 2
nl: Straat 2
