Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Submit
oc: Sometre

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Custom
oc: Personalizat

en: State
oc: Estat

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila
