Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Submit
fa: ثبت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Custom
fa: سفارشی

en: State
fa: وضعیت

en: City
fa: شهر

en: Zip
fa: کد پستی
