Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Submit
pt: Enviar

en: Custom
pt: Personalizado

en: State
pt: Estado

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: City
pt: Cidade

en: Registration form
pt: Formulário de registro
