Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Submit
ru: Отправить

en: Custom
ru: Собственная

en: State
ru: Состояние

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Washington
ru: Вашингтон

en: Registration form
ru: Форма регистрации

en: Middle Name
ru: Отчество
