Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Submit
sk: Odoslať

en: Email
sk: E-mail

en: Custom
sk: Vlastná

en: State
sk: Stav

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Registration form
sk: Registračný formulár
