Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Submit
sv: Skicka

en: Email
sv: E-post

en: Custom
sv: Anpassad

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: Registration Form
sv: Registreringsformulär

en: Zip
sv: Postnummer

en: Registration form
sv: Registreringsformulär
