Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு
