Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం
