Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Email
th: อีเมล

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: State
th: รัฐ

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: City
th: จังหวัด

en: Washington
th: วอชิงตัน
