Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Submit
tr: Gönder

en: Email
tr: E-posta

en: Custom
tr: Özel

en: State
tr: Durum

en: Phone Number
tr: Telefon

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: City
tr: Şehir

en: Washington
tr: Vaşington

en: Registration Form
tr: Kayıt Formu
