Multipart Registration Form (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Submit
uk: Надіслати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Custom
uk: Власний

en: State
uk: Стан

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Washington
uk: Вашингтон

en: Registration Form
uk: Форма реєстрації

en: Zip
uk: Індекс

en: Registration form
uk: Реєстраційна форма

en: Middle Name
uk: По-батькові
