Registration types (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: Display
he: תצוגה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Custom
he: מותאם

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
