Registration types (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Delete
hr: Ukloni

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: Display
hr: Prikaz

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
