Registration types (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: disabled
lv: atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: Display
lv: Ekrāns

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par
