Registration types (8.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: Delete
nn: Slett

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Label
nn: Etikett

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
