Registration types (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: About
gu: વિશે
