Registration types (8.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Label
km: ស្លាក

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
