Registration types (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Display
ta: காட்சி

en: Page title
ta: பக்க தலைப்பு

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
