Registration types (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: disabled
be: адключана

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: Display
be: Паказ

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
