Registration types (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Display
mn: Харуулах

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
