Registration types (8.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Other
af: Ander
