Registration types (8.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Display
th: แสดงผล

en: ID
th: ไอดี

en: Other
th: อื่นๆ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
