Registration types (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: disabled
az: söndürülüb

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Display
az: Monitor

en: ID
az: İD

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Other
az: Digər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
